درباره داتیکان

 • چگونه مهاجرت کنیم؟
 • چطور در کشورهای دیگر کار پیدا کنیم؟
 • آیا می‌توانیم در دانشگاه‌های خارجی تحصیل کنیم؟
 • اخذ شهروندی و پاسپورت دوم از چه کشورهایی امکان‌پذیر است؟
 • چه کشوری برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

قطعا این سوالات را بارها از زبان افراد مختلف شنیده‌اید و شاید برای خود شما هم مطرح شده باشد. کسی می‌تواند پاسخ دقیق و صحیحی به این سوالات بدهد که با قواعد حقوق بین‌الملل، قوانین داخلی کشورهای مهاجرپذیر و عرفها و استانداردهای ملی و محلی اشنایی داشته و این دانش را با شرایط و نیازها و اهداف متقاضی انطباق دهد.  

موسسه حقوقی داتیکان با گرد هم آوردن گروهی از وکلا و کارشناسان آشنا به امور حقوقی بین‌المللی در راستای راهنمایی هموطنان برای دریافت انواع ویزا، اخذ و تمدید اقامت، اخذ پاسپورت، ارائه خدمات در خارج از کشور، مشاوره جهت راه اندازی کسب و کار ، اجاره و یا خرید ملک، ثبت نام در مدارس و دانشگاهها و اخذ کمک‌هزینه‌های تحصیلی و تحقیقاتی فعالیت می‌کند.

داتیکان به عنوان یک موسسه حقوقی پیشرو در زمینه ارائه خدمات آنلاین و  بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین در جامعه حقوقی ایران شناخته شده است و بسیاری از وکلا، حقوقدانان و فعالان اقتصادی و اجتماعی با آن آشنایی دارند.

گروه وکلا و مشاورین مهاجرتی داتیکان با توجه به توانمندی‌ها، وضعیت مالی و علائق شخصی هر یک از متقاضیان مناسبترین روش مهاجرت را به آنها پیشنهاد می‌دهند و در تمامی مراحل اجرای آن همراه متقاضی خواهند بود. بخشی از خدمات موسسه مهاجرتی داتیکان را در ادامه می‌خوانیم:

ویزای کاری
کشورهایی مثل کانادا و استرالیا و بسیاری از کشورهای اروپایی برای بهبود شرایط اقتصادی و فضای کسب و کار خود نیازمند نیروی کار متخصص و با مهارت هستند اما با توجه به کمبود جمعیت جوان با مشکل تامین نیروی کار مواجه هستند. این کشورها در قالب برنامه‌های دولتی و ایالتی متنوعی به جذب نیروی کار خارجی و صدور ویزای کار می‌پردازند. دریافت هر یک از انواع ویزاهای کاری شرایط و نیازمندی‌های خاص خود را دارد.
موفقیت در اخذ اقامت کاری نیاز به آشنایی با آخرین برنامه‌های مهاجرتی و قوانین و سیاستهای حاکم بر روند صدور ویزاهای کاری دارد. کارشناسان داتیکان توانایی دارند تا با توجه به تجربیات و تخصص‌های هر شخص مشاوره موثری در جهت افزایش احتمال موفقیت ارائه داده و در روند تکمیل مهارتها و رزومه متقاضیان مشارکت کنند.

ویزاهای استارتاپ
یکی از روش‌های مهاجرت برای افرادی که ایده خلاقانه‌ای برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار نوین دارند اخذ ویزای استارتاپ است. کشورهای متعددی از ورود افراد خلاق و ایده‌پرداز به کشور خود استقبال می‌کنند و مزایا و حمایتهای ویژه‌ای را برای تسهیل و تسریع روند اجرای طرح‌های استارتاپی در نظر می‌گیرند.
موفقیت در دریافت این نوع ویزا و موفقیت در جذب سرمایه نیازمند رعایت ضوابط و استانداردهای حرفه‌ای خاصی و تهیه مستندات و مدارک فراوانی است. کارشناسان مهاجرتی داتیکان با همکاری و همراهی متقاضی در تمامی مراحل تهیه طرح استارتاپی در کنار متقاضی خواهند بود.

مهاجرت تحصیلی
بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان کشورمان علاقمند به تحصیل در دانشگاههای معتبر دنیا هستند. برای مهاجرت تحصیلی باید ابتدا از یک دانشگاه معتبر پذیرش دریافت کرد و سپس با توجه به این پذیرش تحصیلی از سفارتخانه کشور مقصد ویزای تحصیلی دریافت کرد. برای موفقیت در این مسیر رعایت عوامل متعددی ضروری است مثل انتخاب دانشگاه معتبر و رشته تحصیلی مناسب و آماده‌سازی پروپوزال تحقیقاتی و تهیه انگیزه‌نامه و رزومه. کارشناسان مهاجرتی داتیکان تجربه و تخصص لازم برای کمک به متقاضی در فرایند اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی دارند.

ویزای سرمایه‌گذاری
یکی از روش‌های مهاجرت اقدام به سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی است. کشورهای مختلف شرایط متفاوتی برای سرمایه‌گذاری در کشور خود دارند. کارشناسان داتیکان می‌توانند شما را در انتخاب مناسبترین کشور، بهترین و ایمنترین شیوه سرمایه‌گذاری و راهکارهایی برای کاهش هزینه‌های دریافت ویزای سرمایه‌گذاری یاری کنند.

چگونه از خدمات داتیکان استفاده کنیم؟

اگر قصد مهاجرت دارید توصیه می‌کنیم ابتدا شماره تماس خود را در صفحه درخواست مشاوره رایگان وارد کنید. کارشناس مهاجرتی ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پرونده‌ای برای شما ایجاد می‌کند تا به یک تحلیل کلی در مورد امکان مهاجرت شما برسد و بر این اساس در مورد هزینه‌هایی که باید برای طی فرایند مهاجرت انجام دهید به شما اطلاعات می‌دهد. مشاوره‌های اولیه به صورت رایگان است و در صورتی که نیاز به جلسه مشاوره تخصصی تلفنی یا حضوری بود، زمان‌بندی برگزاری جلسه به اطلاع شما می‌رسد.

تماس با ما

اگر قصد دارید از سایر خدمات داتیکان استفاده کنید یا سوال خاصی دارید می‌توانید با شماره تلفن موسسه تماس بگیرید:

نشانی دفتر خدمات مهاجرتی داتیکان: تهران،  سعادت‌آباد، بلوار شریفی، خیابان توحید ۴، پلاک ۶، طبقه ۳، واحد ۸

 • تلفن: 02140884643
 • ایمیل: mohajerat@datikan.com

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

  موسسه حقوقی مهاجرتی داتیکان انواع خدمات مربوط به اخذ ویزا و اقامت کشورهای خارجی را به شما ارائه می‌دهد.

  آدرس

  تهران، سعاد‌ت‌آباد، بلوار خوردین، پلاک ۶، واحد ۸

  تلفن

  02140884643

  ایمیل

  info@datikan.com

  با ما تماس بگیرید